Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > STU9N60M2
STU9N60M2
STMicroelectronics
STU9N60M2
Ürün Paramters
Id @ Vgs (th) (Max)
4V @ 250µA
Vgs (Maks.)
±25V
teknoloji
MOSFET (Metal Oxide)
Tedarikçi Cihaz Paketi
IPAK (TO-251)
Dizi
MDmesh™ II Plus
Id, VGS @ rds On (Max)
780 mOhm @ 3A, 10V
Güç Tüketimi (Max)
60W (Tc)
paketleme
Tube
Paket / Kutu
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Diğer isimler
Çalışma sıcaklığı
150°C (TJ)
bağlantı Tipi
Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds
320pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs
10nC @ 10V
FET Tipi
N-Channel
FET Özelliği
Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı)
10V
Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin)
600V
Detaylı Açıklama
N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251)
Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id)
5.5A (Tc)