Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > T835-600B
T835-600B
STMicroelectronics
T835-600B
Ürün Paramters
Gerilim - Kapalı Devlet
600V
Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max)
1.3V
triyak Tipi
Alternistor - Snubberless
Tedarikçi Cihaz Paketi
DPAK
Dizi
Snubberless™
paketleme
Tube
Paket / Kutu
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Diğer isimler
T835-600B-ND
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 150°C (TJ)
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
11 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Detaylı Açıklama
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount DPAK
Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On
8A
Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM)
80A, 84A
Güncel - Tut (Ih) (Max)
35mA
Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max)
35mA