LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Voltaj Düşüşü (Maks.)
0.25V @ 300mA
Gerilim - Çıkış (Min / Sabit)
3.3V
Gerilim - Çıkış (Max)
Gerilim - Giriş (Max)
6V
Tedarikçi Cihaz Paketi
6-DFN (3x3)
Dizi
Automotive, AEC-Q100
Koruma özellikleri
Over Current, Over Temperature
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
çıkış Tipi
Fixed
Output Yapılandırması
Positive
Diğer isimler
LDS3985PU33RY-ND
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 85°C
Düzenleyiciler sayısı
1
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
38 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Detaylı Açıklama
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3)
Güncel - Kaynağı (Max)
300µA
Akım - Quiescent (Iq)
150µA
Akım - Çıkış
300mA