STH110N10F7-2
STMicroelectronics
STH110N10F7-2
STMicroelectronics
MOSFET N CH 100V 110A H2PAK
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Id @ Vgs (th) (Max)
4.5V @ 250µA
Vgs (Maks.)
±20V
teknoloji
MOSFET (Metal Oxide)
Tedarikçi Cihaz Paketi
H2Pak-2
Dizi
DeepGATE™, STripFET™ VII
Id, VGS @ rds On (Max)
6.5 mOhm @ 55A, 10V
Güç Tüketimi (Max)
150W (Tc)
paketleme
Cut Tape (CT)
Paket / Kutu
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Diğer isimler
Çalışma sıcaklığı
-55°C ~ 175°C (TJ)
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
38 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds
5117pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs
72nC @ 10V
FET Tipi
N-Channel
FET Özelliği
Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı)
10V
Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin)
100V
Detaylı Açıklama
N-Channel 100V 110A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount H2Pak-2
Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id)
110A (Tc)