Ev > Ürünler > Ayrı Yarıiletken Ürünler > Diyotlar - Redresörler - Diziler > BAS70-04WFILM
BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer
1V @ 15mA
Gerilim - DC Ters (Vr) (Max)
70V
Tedarikçi Cihaz Paketi
SOT-323
hız
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Dizi
paketleme
Cut Tape (CT)
Paket / Kutu
SC-70, SOT-323
Diğer isimler
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı
150°C (Max)
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
16 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
diyodu, tip
Schottky
diyot Yapılandırma
1 Pair Series Connection
Detaylı Açıklama
Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Güncel - Kaçak @ VR Ters
10µA @ 70V
Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına)
70mA (DC)