Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > PMIC - Gerilim Düzenleyicileri - Doğrusal > L4940D2T10
L4940D2T10
STMicroelectronics
L4940D2T10
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 10V 1.5A D2PAK
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Voltaj Düşüşü (Maks.)
0.9V @ 1.5A
Gerilim - Çıkış (Min / Sabit)
10V
Gerilim - Çıkış (Max)
Gerilim - Giriş (Max)
17V
Tedarikçi Cihaz Paketi
D2PAK
Dizi
Koruma özellikleri
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Paket / Kutu
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
62dB (120Hz)
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 150°C
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
Detaylı Açıklama
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A D2PAK
Güncel - Kaynağı (Max)
50mA
Akım - Quiescent (Iq)
8mA
Akım - Çıkış
1.5A