Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > PMIC - Gerilim Düzenleyicileri - Doğrusal > LM140LAH-12
LM140LAH-12
IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
    Ürün Paramters
    Voltaj Düşüşü (Maks.)
    2V @ 1A
    Gerilim - Çıkış (Min / Sabit)
    12V
    Gerilim - Çıkış (Max)
    Gerilim - Giriş (Max)
    35V
    Tedarikçi Cihaz Paketi
    TO-39-3
    Dizi
    Koruma özellikleri
    Over Temperature, Short Circuit
    paketleme
    Bulk
    Paket / Kutu
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    çıkış Tipi
    Fixed
    Output Yapılandırması
    Positive
    Diğer isimler
    LM140LAH-12-ND
    Çalışma sıcaklığı
    -55°C ~ 125°C
    Düzenleyiciler sayısı
    1
    bağlantı Tipi
    Through Hole
    Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
    1 (Unlimited)
    Üretici Standart Teslimat Süresi
    6 Weeks
    Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
    Lead free / RoHS Compliant
    Detaylı Açıklama
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-39-3
    Güncel - Kaynağı (Max)
    4.5mA
    Akım - Quiescent (Iq)
    3mA
    Akım - Çıkış
    100mA