Ev > Ürünler > Devre Koruması > TVS - Diyotlar > SMBJ48A-TR
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 48V 100V SMB
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Standoff (Typ) Ters
48V
Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp
77.4V
Gerilim - Arıza (Min.)
53.3V
Tek Yönlü Kanallar
1
tip
Zener
Tedarikçi Cihaz Paketi
SMB (DO-214AA)
Dizi
SMBJ, TRANSIL™
Güç Hattı Koruması
No
Güç - Pik Nabız
600W
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
DO-214AA, SMB
Diğer isimler
SMBJ48A-TR-ND
Çalışma sıcaklığı
-55°C ~ 150°C (TJ)
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs)
8.1A