Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > PMIC - Motor Sürücüleri, Denetleyicileri > VNH3SP30TR-E
VNH3SP30TR-E
STMicroelectronics
VNH3SP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Tedarik
5.5 V ~ 36 V
Gerilim - Yük
5.5 V ~ 36 V
teknoloji
Power MOSFET
Tedarikçi Cihaz Paketi
MultiPowerSO-30
Adım Çözünürlük
Dizi
STripFET™, VIPower™
paketleme
Cut Tape (CT)
Paket / Kutu
30-MPSO, MultiPowerSO
Output Yapılandırması
Half Bridge (2)
Diğer isimler
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 150°C (TJ)
bağlantı Tipi
Surface Mount
Motor Tipi - Stepper
Motor Tipi - AC, DC
Brushed DC
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
3 (168 Hours)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
arayüzey
Parallel, PWM
Görev, işlev
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Detaylı Açıklama
Motor Driver Power MOSFET Parallel, PWM MultiPowerSO-30
Akım - Çıkış
30A