Ev > Ürünler > Devre Koruması > TVS - Diyotlar > SM15T22CA
SM15T22CA
STMicroelectronics
SM15T22CA
STMicroelectronics
TVS DIODE 18.8V 39.3V SMC
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Standoff (Typ) Ters
18.8V
Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp
39.3V
Gerilim - Arıza (Min.)
20.9V
tip
Zener
Tedarikçi Cihaz Paketi
SMC
Dizi
SM15T, TRANSIL™
Güç Hattı Koruması
No
Güç - Pik Nabız
1500W (1.5kW)
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
DO-214AB, SMC
Diğer isimler
SM15T22CA-ND
Çalışma sıcaklığı
-55°C ~ 150°C (TJ)
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs)
254A (8/20µs)