Ev > Ürünler > Devre Koruması > TVS - Diyotlar > ESDA6V1-4BC6
STMicroelectronics
ESDA6V1-4BC6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT23-6
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Standoff (Typ) Ters
3V
Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp
Gerilim - Arıza (Min.)
6.1V
tip
Zener
Tedarikçi Cihaz Paketi
SOT-23-6
Dizi
ESDA, TRANSIL™
Güç Hattı Koruması
No
Güç - Pik Nabız
80W
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
SOT-23-6
Diğer isimler
ESDA6V14BC6
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 125°C (TA)