Ev > Ürünler > Ayrı Yarıiletken Ürünler > Tiristorlar - SCR'ler > TS420-600T
TS420-600T
STMicroelectronics
TS420-600T
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V TO-220AB
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Devlet (VTM) (Max) On
1.6V
Gerilim - Kapalı Devlet
600V
Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max)
800mV
Tedarikçi Cihaz Paketi
TO-220AB
Dizi
SCR Tipi
Sensitive Gate
paketleme
Tube
Paket / Kutu
TO-220-3
Diğer isimler
TS420-600T-ND
TS420600T
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 125°C
bağlantı Tipi
Through Hole
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
23 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Detaylı Açıklama
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB
Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On
4A
Güncel - Devlet On (It (AV)) (Max)
2.5A
Güncel - Devlet (Max) Kapalı
5µA
Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM)
30A, 33A
Güncel - Tut (Ih) (Max)
5mA