Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Ürün Paramters
tip
Hata payı
±1%
Tedarikçi Cihaz Paketi
Boyut / Boyut
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
perdeleme
Unshielded
Dizi
1210R
Puanlar
Q 'Frekans
30 @ 2.5MHz
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
2-SMD
Diğer isimler
1210R-104F TR 2000
Çalışma sıcaklığı
-55°C ~ 125°C
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Malzeme - Çekirdek
Ferrite
Üretici Standart Teslimat Süresi
36 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Endüktans Frekansı - Test
2.5MHz
İndüktans
100µH
Yükseklik - Oturmalı (Max)
0.101" (2.57mm)
Frekans - Rezonans Öz
8MHz
Detaylı Açıklama
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Direnç (DCR)
13 Ohm Max
Güncel Beğeni
120mA