Ev > Ürünler > Ayrı Yarıiletken Ürünler > Tiristorlar - TRIAC'ler > T410-400T
T410-400T
STMicroelectronics
T410-400T
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 400V 4A TO220AB
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Kapalı Devlet
400V
Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max)
1.3V
triyak Tipi
Logic - Sensitive Gate
Tedarikçi Cihaz Paketi
TO-220AB
Dizi
paketleme
Tube
Paket / Kutu
TO-220-3
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 150°C (TJ)
bağlantı Tipi
Through Hole
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
Detaylı Açıklama
TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-220AB
Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On
4A
Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM)
30A, 31A
Güncel - Tut (Ih) (Max)
15mA
Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max)
10mA