Ev > Ürünler > Ayrı Yarıiletken Ürünler > Tiristorlar - TRIAC'ler > BTB08-600BWRG
BTB08-600BWRG
STMicroelectronics
BTB08-600BWRG
STMicroelectronics
TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Kapalı Devlet
600V
Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max)
1.3V
triyak Tipi
Alternistor - Snubberless
Tedarikçi Cihaz Paketi
TO-220AB
Dizi
Snubberless™
paketleme
Tube
Paket / Kutu
TO-220-3
Diğer isimler
497-2425-ND
BTB08-600BW
BTB08600BWRG
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 150°C (TJ)
bağlantı Tipi
Through Hole
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
23 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Detaylı Açıklama
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Through Hole TO-220AB
Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On
8A
Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM)
80A, 84A
Güncel - Tut (Ih) (Max)
50mA
Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max)
50mA