Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > PMIC - Gerilim Düzenleyicileri - Doğrusal > L4957AD1.5
L4957AD1.5
STMicroelectronics
L4957AD1.5
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Gerilim - Çıkış (Min / Sabit)
1.5V
Gerilim - Çıkış (Max)
Gerilim - Giriş (Max)
14V
Tedarikçi Cihaz Paketi
D2PAK
Dizi
Koruma özellikleri
Over Temperature, Short Circuit
Paket / Kutu
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Positive
Diğer isimler
Çalışma sıcaklığı
0°C ~ 125°C
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
2 (1 Year)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Detaylı Açıklama
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A D2PAK
Akım - Quiescent (Iq)
2mA
Akım - Çıkış
5A