Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > BYT60P-1000
STMicroelectronics
BYT60P-1000
Ürün Paramters
Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer
1.9V @ 60A
Gerilim - DC Ters (Vr) (Max)
1000V
Tedarikçi Cihaz Paketi
SOD-93
hız
Fast Recovery = 200mA (Io)
Dizi
Ters Toparlanma Süresi (TAR)
170ns
Paket / Kutu
SOD-93-2
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı
150°C (Max)
bağlantı Tipi
Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
diyot Yapılandırma
2 Independent
Detaylı Açıklama
Diode Array 2 Independent Standard 1000V 60A Through Hole SOD-93-2
Güncel - Kaçak @ VR Ters
100µA @ 1000V
Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına)
60A