Ev > Ürünler > Devre Koruması > TVS - Tiristorlar > LCP12-150B1RL
STMicroelectronics
LCP12-150B1RL
STMicroelectronics
THYRISTOR 45A 8SOIC
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Kapalı Devlet
Gerilim - breakover
Dizi
LCP
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Diğer isimler
LCP12150B1RL
Elementlerin sayısı
1
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
13 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs)
45A
Güncel - Tut (Ih)
150mA
kapasitans
60pF