Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > ESDALC12-1T2
ESDALC12-1T2
STMicroelectronics
ESDALC12-1T2
Ürün Paramters
Gerilim - Standoff (Typ) Ters
10V
Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp
20V
Gerilim - Arıza (Min.)
12V
Tek Yönlü Kanallar
1
tip
Zener
Tedarikçi Cihaz Paketi
SOD-882
Dizi
ESDA, TRANSIL™
Güç Hattı Koruması
No
Güç - Pik Nabız
50W
paketleme
Cut Tape (CT)
Paket / Kutu
SOD-882
Diğer isimler
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 125°C (TJ)
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
9 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs)
1A (8/20µs)
Kapasitans @ Frekansı
15pF @ 1MHz