Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > FERD30H60CTS
FERD30H60CTS
STMicroelectronics
FERD30H60CTS
Ürün Paramters
Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer
585mV @ 15A
Gerilim - DC Ters (Vr) (Max)
60V
Tedarikçi Cihaz Paketi
TO-220AB
hız
Fast Recovery = 200mA (Io)
Dizi
Paket / Kutu
TO-220-3
Diğer isimler
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı
175°C (Max)
bağlantı Tipi
Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
15 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
diyodu, tip
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
diyot Yapılandırma
1 Pair Common Cathode
Detaylı Açıklama
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 15A Through Hole TO-220-3
Güncel - Kaçak @ VR Ters
170µA @ 60V
Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına)
15A