Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > FP2-S047-R
Bussmann (Eaton)
FP2-S047-R
Bussmann (Eaton)
Ürün Paramters
tip
Wirewound
Hata payı
±15%
Tedarikçi Cihaz Paketi
Boyut / Boyut
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
perdeleme
Unshielded
Dizi
FLAT-PAC
Puanlar
Q 'Frekans
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
Nonstandard
Diğer isimler
FP2-S047
FP2-S047-ND
FP2-S047-R-ND
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 125°C
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Malzeme - Çekirdek
Ferrite
Üretici Standart Teslimat Süresi
14 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Endüktans Frekansı - Test
1MHz
İndüktans
47nH
Yükseklik - Oturmalı (Max)
0.118" (3.00mm)
Frekans - Rezonans Öz
Detaylı Açıklama
47nH Unshielded Wirewound Inductor 39A 0.24 mOhm Nonstandard
DC Direnç (DCR)
0.24 mOhm
Güncel Beğeni
39A
Güncel - Doygunluk
42A