Ev > Ürünler > Devre Koruması > TVS - Tiristorlar > SMP100MC-230
SMP100MC-230
STMicroelectronics
SMP100MC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Kapalı Devlet
230V
Gerilim - breakover
285V
Dizi
SMP, TRISIL™
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
DO-214AA, SMB
Diğer isimler
Elementlerin sayısı
1
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Akım - Pik Nabız (8 / 20μs)
300A
Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs)
100A
Güncel - Tut (Ih)
150mA
kapasitans
40pF