Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > PMIC - Gerilim Referansı > LT1009CD
LT1009CD
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
    Ürün Paramters
    Gerilim - Çıkış (Min / Sabit)
    2.5V
    Gerilim - Giriş
    Hata payı
    ±0.4%
    sıcaklık Katsayısı
    25ppm/°C
    Tedarikçi Cihaz Paketi
    8-SOIC
    Dizi
    referans Tipi
    Shunt
    paketleme
    Tube
    Paket / Kutu
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    çıkış Tipi
    Fixed
    Diğer isimler
    LT1009CD-ND
    LT1009CDG4
    LT1009CDG4-ND
    Çalışma sıcaklığı
    0°C ~ 70°C (TA)
    Gürültü - 10Hz ila 10kHz
    Gürültü - 0.1Hz ila 10Hz
    bağlantı Tipi
    Surface Mount
    Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
    1 (Unlimited)
    Üretici Standart Teslimat Süresi
    10 Weeks
    Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
    Lead free / RoHS Compliant
    Detaylı Açıklama
    Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
    Güncel - Tedarik
    Akım - Çıkış
    10mA