Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > ITA18B1RL
ITA18B1RL
STMicroelectronics
ITA18B1RL
Ürün Paramters
Gerilim - Standoff (Typ) Ters
15V
Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp
28V
Gerilim - Arıza (Min.)
18V
tip
Zener
Tedarikçi Cihaz Paketi
8-SOIC
Dizi
ITA, TRANSIL™
Güç Hattı Koruması
No
Güç - Pik Nabız
300W
paketleme
Cut Tape (CT)
Paket / Kutu
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Diğer isimler
Çalışma sıcaklığı
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs)
25A (8/20µs)
Kapasitans @ Frekansı
350pF @ 1MHz