Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > L4931CD120
L4931CD120
STMicroelectronics
L4931CD120
Ürün Paramters
Voltaj Düşüşü (Maks.)
0.8V @ 250mA
Gerilim - Çıkış (Min / Sabit)
12V
Gerilim - Çıkış (Max)
Gerilim - Giriş (Max)
20V
Tedarikçi Cihaz Paketi
8-SO
Dizi
Koruma özellikleri
Over Current, Over Temperature
paketleme
Tube
Paket / Kutu
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
çıkış Tipi
Fixed
Output Yapılandırması
Positive
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 125°C
Düzenleyiciler sayısı
1
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
Detaylı Açıklama
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA 8-SO
Güncel - Kaynağı (Max)
7mA
Akım - Quiescent (Iq)
1.6mA
Akım - Çıkış
250mA