Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > LDK715PU42R
LDK715PU42R
STMicroelectronics
LDK715PU42R
Ürün Paramters
Voltaj Düşüşü (Maks.)
1V @ 85mA
Gerilim - Çıkış (Min / Sabit)
4.2V
Gerilim - Çıkış (Max)
Gerilim - Giriş (Max)
24V
Tedarikçi Cihaz Paketi
8-DFN (3x3)
Dizi
Koruma özellikleri
Over Current, Over Temperature
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
8-VDFN Exposed Pad
PSRR
57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz)
çıkış Tipi
Fixed
Output Yapılandırması
Positive
Diğer isimler
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 125°C (TJ)
Düzenleyiciler sayısı
1
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
40 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Detaylı Açıklama
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 85mA 8-DFN (3x3)
Güncel - Kaynağı (Max)
8.5µA
Akım - Quiescent (Iq)
7µA
Akım - Çıkış
85mA