Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > LM2577SX-12
LM2577SX-12
LM2577SX-12
Ürün Paramters
Gerilim - Çıkış (Min / Sabit)
12V
Gerilim - Çıkış (Max)
Gerilim - Giriş (Min)
3.5V
Gerilim - Giriş (Max)
40V
Topoloji
Boost, Flyback, Forward Converter
senkron Doğrultucu
No
Tedarikçi Cihaz Paketi
DDPAK/TO-263-5
Dizi
SIMPLE SWITCHER®
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
çıkış Tipi
Fixed
Output Yapılandırması
Positive or Negative
Diğer isimler
LM2577SX-12TR
Çalışma sıcaklığı
-40°C ~ 125°C (TJ)
Çıkış Sayısı
1
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
3 (168 Hours)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Contains lead / RoHS non-compliant
Görev, işlev
Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frekans - Anahtarlama
52kHz
Detaylı Açıklama
Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Akım - Çıkış
3A (Switch)