Ev > Ürünler > Devre Koruması > TVS - Diyotlar > SMBJ154A-TR
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 154V 317V SMB
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - Standoff (Typ) Ters
154V
Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp
246V
Gerilim - Arıza (Min.)
171V
Tek Yönlü Kanallar
1
tip
Zener
Tedarikçi Cihaz Paketi
SMB (DO-214AA)
Dizi
SMBJ, TRANSIL™
Güç Hattı Koruması
No
Güç - Pik Nabız
600W
paketleme
Original-Reel®
Paket / Kutu
DO-214AA, SMB
Diğer isimler
Çalışma sıcaklığı
-55°C ~ 150°C (TJ)
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs)
2.4A