Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > PM20-R033M
Bourns, Inc.
PM20-R033M
Bourns, Inc.
Ürün Paramters
tip
Molded
Hata payı
±20%
Tedarikçi Cihaz Paketi
1210
Boyut / Boyut
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
perdeleme
Unshielded
Dizi
PM20
Puanlar
Q 'Frekans
25 @ 100MHz
paketleme
Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu
1210 (3225 Metric)
Diğer isimler
PM20R033M
Çalışma sıcaklığı
-55°C ~ 125°C
bağlantı Tipi
Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Malzeme - Çekirdek
Ferrite
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Contains lead / RoHS non-compliant
Endüktans Frekansı - Test
100MHz
İndüktans
33nH
Yükseklik - Oturmalı (Max)
0.087" (2.20mm)
Frekans - Rezonans Öz
1.4GHz
Detaylı Açıklama
33nH Unshielded Molded Inductor 450mA 240 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Direnç (DCR)
240 mOhm Max
Güncel Beğeni
450mA