Ev > Ürünler > Tümleşik Devreler (IC'ler) > Atosn stcok > STGWA40H120DF2
STGWA40H120DF2
STMicroelectronics
STGWA40H120DF2
Ürün Paramters
Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max)
1200V
Vgë, Ic @ (on) Vce (Max)
2.6V @ 15V, 40A
deney Durumu
600V, 40A, 10 Ohm, 15V
Td (açma / kapama) @ 25 ° C
18ns/152ns
Enerji geçiş
1mJ (on), 1.32mJ (off)
Tedarikçi Cihaz Paketi
TO-247-3
Dizi
Ters Toparlanma Süresi (TAR)
488ns
Güç - Max
468W
paketleme
Tube
Paket / Kutu
TO-247-3
Diğer isimler
STGWA40H120DF2-ND
Çalışma sıcaklığı
-55°C ~ 175°C (TJ)
bağlantı Tipi
Through Hole
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi
42 Weeks
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
Giriş tipi
Standard
IGBT Tipi
Trench Field Stop
kapı Şarj
158nC
Detaylı Açıklama
IGBT Trench Field Stop 1200V 80A 468W Through Hole TO-247-3
Güncel - Kollektör Pulsed (ICM)
160A
Güncel - Collector (Ic) (Max)
80A