Ev > Ürünler > Ayrı Yarıiletken Ürünler > Diyotlar - Redresörler - Diziler > BYT261PIV-400
BYT261PIV-400
STMicroelectronics
BYT261PIV-400
STMicroelectronics
DIODE MODULE 400V 60A ISOTOP
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer
1.5V @ 60A
Gerilim - DC Ters (Vr) (Max)
400V
Tedarikçi Cihaz Paketi
ISOTOP®
hız
Fast Recovery = 200mA (Io)
Dizi
Ters Toparlanma Süresi (TAR)
100ns
Paket / Kutu
ISOTOP
Diğer isimler
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı
150°C (Max)
bağlantı Tipi
Chassis Mount
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
diyot Yapılandırma
2 Independent
Detaylı Açıklama
Diode Array 2 Independent Standard 400V 60A Chassis Mount ISOTOP
Güncel - Kaçak @ VR Ters
60µA @ 400V
Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına)
60A