Ev > Ürünler > Ayrı Yarıiletken Ürünler > Diyotlar - Redresörler - Diziler > BYT230Y-400
BYT230Y-400
STMicroelectronics
BYT230Y-400
STMicroelectronics
DIODE ARRAY GP 400V 30A MAX247
Kurşunsuz / RoHS Uyumlu
Ürün Paramters
Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer
1.5V @ 30A
Gerilim - DC Ters (Vr) (Max)
400V
Tedarikçi Cihaz Paketi
MAX247™
hız
Fast Recovery = 200mA (Io)
Dizi
Ters Toparlanma Süresi (TAR)
100ns
paketleme
Tube
Paket / Kutu
TO-247-3
Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı
150°C (Max)
bağlantı Tipi
Through Hole
Nem Hassasiyeti Seviyesi (MSL)
1 (Unlimited)
Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu
Lead free / RoHS Compliant
diyodu, tip
Standard
diyot Yapılandırma
1 Pair Common Cathode
Detaylı Açıklama
Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 30A Through Hole TO-247-3
Güncel - Kaçak @ VR Ters
35µA @ 400V
Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına)
30A